Gaudete

Gaudete

Fundacja Ad Maiorem Dei Gloriam – Harcerstwo Niepokalanej (Drużyna GAUDETE) – organizacja mająca na celu ewangelizację ze szczególnym ukierunkowaniem na rodziny, które poprzez formację i dzielenie się wiarą współbudują ruch rodzin – drużyn Harcerstwa Niepokalanej.

Reprezentant: Rafał Lewandowski (druzyna@gaudete21.pl).

2010
31.07 - Sakrament małżeństwa.
2013
Pierwsza wyprawa na Dolny Śląsk.
2015
Utworzenie Statutu HN.
2019
Pierwsza wyprawa nadmorska.
21 czerwca - ruszamy na kolejną Ewangelizacyjną Wyprawę Rodzinną do nadmorskich parafii , aby dzielić się świadectwem wiary, służyć muzykowaniem oraz modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.

Trasa wyprawy

Wyruszyliśmy z centrum Polski i udaliśmy się w okolice Grudziądza (na mapie: symbol kampera).  Tam odebraliśy dwa nowoczesne kampery, użyczone nam przez Pana Tomasza Witkowskiego, właściciela firmy:


Następnie, zatrzymaliśmy się na pierwszy nocleg w Suchej (koło Bydgoszczy), aby rano ruszyć już w kierunku Niechorza, czyli lewy kraniec Wybrzeża Zachodniego.

Filmy z wyprawy znajdują się pod każdą kolorową ikonką na mapie.

Wydarzenia

"Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili" J 15, 16b
18 sierpnia 2021
Rodzinna Ewangelizacja

Wyrusza kolejna ewangelizacyjna wyprawa rodzin do nadmorskich parafii ze świadectwami spotkania Żywego Boga, wiary przeżywanej w całej rodzinie, cudownych interwencji Jezusa i Maryi.

18 sierpnia 2021
Dom Rekolekcyjny

Aby więcej ludzi spotkało żywego Boga i mogło dzielić się tym doświadczeniem, wszystkich naszych Przyjaciół i ludzi dobrej woli zachęcamy do hojności, aby to dzieło mogło powstać.

Wieczór Uwielbienia
18 sierpnia 2021

W każdą ostatnią sobotę miesiąca Parafia Św. Floriana w Uniejowie zaprasza na Wieczór Uwielbienia z Mszą św. o uzdrowienie i osobistą modlitwą zawierzenia pod Płaszczem Matki Bożej z Guadelupe. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Kolegiacie Wniebowzięcia NMP w Uniejowie w dniu 28.08. o godz. 18:00.

Ewangelizacyjna Wyprawa Rodzinna